zpět na hlavní stránku

Vznik firmy se datuje k 1.6. 1991 kdy jsme začali nejprve jako prodejna potravin v Brozanech. Po úspěšném startu bylo po necelých dvou letech zakoupeno nákladní auto a spolu s prodejnou potravin jsme rozváželi pro další firmu lahůdky.

Od roku 1993 jsme spolupracovali se začínající firmou Velkoobchod ovoce-zelenina jako dopravce. Později, v letech 1994-1995, byla s velkoobchodem uzavřena dohoda o přenechání prodejny potravin a začali jsme u nich budovat autodopravu. V roce 1996 nastal zásadní obrat, protože firma, se kterou jsme spolupracovali, zkrachovala.

Ještě týž rok, po krátkém přechodném období menších zakázek, jsme se rozhodli provozovat v Brozanech značkovou prodejnu Adidas. Při tom jsme se snažili začít podnikat jako Velkoobchod ovoce – zelenina vlastními silami, což se povedlo, a tak od roku 1996 provozujeme Velkoobchod s ovocem – zeleninou. V roce 2001 jsme ukončili činnost v naší prodejně Adidas, kdy jsme za necelých pět let měli obrat necelých dvanáct milionů Kč a začali jsme se věnovat velkoobchodu ještě intenzivněji.

Takřka na „zelené louce“ jsme vybudovali skladový areál o ploše cca 321m2, kancelář a nyní vlastníme šest nákladních aut. Na přelomu roku 2008-2009 chceme investovat do dalšího rozšíření areálu a nákupu vakuové balicí linky na brambory.

Věříme, že naše úsilí a píle je vidět zejména na naší práci a zboží a těšíme se, že i Vy budete patřit mezi naše spokojené zákazníky.

Fotogalerie se otevře v novém okně FOTOGALERIE
 

[CNW:Counter]